CodeIgniter Polska Forum

Witamy na polskiej stronie wsparcia CodeIgniter. Nie zapomnij odwiedzić naszej strony głównej

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 27-05-2014 22:44:44

tj_gumis
Użytkownik
Data rejestracji: 24-02-2013
Liczba postów: 343

ion auth - problem z usunieciem biblioteki

Witam Panowie.

Mam problem z ta biblioteka. Po zainstalowaniu, zmienilem zdanie i postanowilem wyprobowac flexi_auth. Niestety. Po usunieciu w autoloadzie ladowania biblioteki projek mi siada :

Otrzymuje przedziwny komunikat :

Fatal error: Class 'CI_Model' not found in C:\xampp\htdocs\brudex\application\core\My_Model.php on line 3

Mimo, iz CI_Model caly czas jest na swoim miejscu. Po ponownym zaladowaniu biblioteki wszystko jest ok. Dodam, ze oczywiscie przed instalacja ion_auth wszystko dzialalo jak trzeba, a ja nie instalowalem niczgo dotatkowego. Czyzby Ben Edmunds zhakowal mi moj projekt smile ?

Ostatnio edytowany przez tj_gumis (27-05-2014 22:45:25)

#2 28-05-2014 20:51:14

tj_gumis
Użytkownik
Data rejestracji: 24-02-2013
Liczba postów: 343

Odp: ion auth - problem z usunieciem biblioteki

Dla potomnych smile

Przede wszystkim, sklamalem - nie celowo, ale jednak. Instalacji ion_auth dokonalem przed reorganizacja struktury projektu, ktora "zmodyfikowalem" budujac klase dzialajaca i ladowana jak model, ale formalnie nim nie bedaca (czwarta z kolei po CI_Model, MY_Model, Section_Model no i czwarta wlasnie ta, o ktorej wspomnialem powyzej). Z odpalonym ion_auth wszystko dziala bo pewnie cos tam poprzestawial w routingu CI pod siebie i ja akurat na tym skorzystalem, ale bez niej wszystko siadlo. Poniewaz przenosze sie na flexi_auth zatem musialem wrocic do max 3 stopniowego dziedziczenia modelu. To by bylo na tyle smile.

Ostatnio edytowany przez tj_gumis (28-05-2014 20:52:08)

Stopka